Nejoutdoor - Město

Adresa: Provaznická 3048/4, 746 01 Opava 1-Město, Tschechien.
Telefon: 732341581.
Webová stránka: nejoutdoor.cz
Odbornost: Internetladen.
Další zajímavé informace: Lieferdienst, Abholung im Geschäft, Rollstuhlgerechter Eingang, Schneller Einkauf möglich, Mobile Zahlungen per NFC, Kreditkarten.
Recenze: Tato firma má 19 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 3.2/5.

📌 Umístění tohoto Nejoutdoor

Nejoutdoor - Váš eshop pro outdoorový způsob života

Nejoutdoor je internetový obchod, který se specializuje na outdoorový způsob života. Nabízí širokou škálu produktů včetně oblečení, obuvi, vybavení a doplňků pro různé aktivity jako jsou túry, cyklistika, rybářství a další venkovní aktivity. Sídlí v Opavě na adrese Provaznická 3048/4, 746 01 Opava 1-Město, Česká republika. Můžete je kontaktovat telefonicky na čísle 732341581 nebo prostřednictvím webové stránky nejoutdoor.cz.

Odborností internetového obchodu Nejoutdoor je prodej outdoorového zboží. Nabízí také zajímavé služby jako je doručení, možnost osobní převzetí zboží v obchodě, přístupibilitu pro vozíčkáře, rychlý e-shop, možnost platby mobilem NFC a platební kartou. Firma získala 19 recenzí na Google My Business a dosáhla průměrného hodnocení 3.2/5.

👍 Recenze na toto Nejoutdoor

Nejoutdoor - Město
Bara H.
5/5

Na e-shopu jsem objednávala úplně náhodou, kdy jsem jen účelově hledala, kde seženu požadovanou věc nejlevněji. Nicméně jsem doteď překvapena, jak lidský team se za tímto e-shopem skrývá. Pán mi sám od sebe volal kvůli opoždění objednávky, neúnavně se mnou vymýšlel flexibilně další možná řešení. Celou dobu byl milý, ochotný, a to i přes to, jaké nevšednosti jsem si vymyslela. Opravdu mu záleželo na tom, abych byla spokojená a sám aktivně hledal možnosti jak mi pomoci. Opravdu jeste jednou děkuji a smekám!
Mám diky náhodě e-shop, na který se určitě ještě vrátím a moc ráda doporučuji!

Nejoutdoor - Město
Dana
1/5

Objednala jsem zbozi 26.8.25,u ktereho bylo uvedeno doruceni do 29.8. Objednavka byla ihned potvrzena, ale ani po tydnu nebylo zbozi doruceno, z obchodu celou dobu zadna zprava. Dnes jsem odstoupila od smlouvy a objednala si zbozi levneji primo u vyrobce.

Nejoutdoor - Město
Michaela
1/5

23.10. byla prodejcem vyzvednuta má zásilka s vráceným zbožím. 15.11. mi přišel email, že peníze mi budou na účet připsány do 3 prac. dnů. Je 26.11. a stále nic. 😒
Edit: Ihned po zveřejnění recenze se prodejce ozval a platba mi byla vrácena.

Nejoutdoor - Město
Ali C.
1/5

8.5. byl uzavřen případ vratky, ale peníze mi nikdy vráceny nebyly. Nedoporučuji.

Nejoutdoor - Město
Nikola V.
5/5

Široká nabídka produktů, objednané zboží bylo brzy připraveno k vyzvednutí, skvělá komunikace s e-shopem ohledně potvrzení objednávky, zboží bylo od různých značek a všechno se jeví ve skvělé kvalitě.

Nejoutdoor - Město
Becky
1/5

6 dní od objednání se nic neděje, žádné info, kdy můžu obj čekat, žádná omluva…toto zvládají i před Vánoci jiné e-shopy mnohem lépe. Vrchol je, že mezi tím otravují s nekvalitními newslettery každých pár dní, zatímco čekáte na zásadní info-kdy dostanu zboží?!
Jejich odpovědi na recenze tady jsou také velmi daleko za tím, jak má vypadat komunikace se zákazníky.
Konkurenčních e-shopů s kvalitním zákaznickým servisem je naštěstí dost, tento je tak na úrovni před kovidem, než se všechny e-shopy posunuly mílovými kroky vpřed.

edit: Ještě jednou-dle odpovědi musím zdůraznit, že vážně neumíte komunikovat se zákazníkem-špatné hodnocení od spousty lidí mluví za vše. Bylo to dokonce více než 6 dní bez infa o termínu, laskavě alespoň chybně neopravujte zákazníky-vkládám screenshot.
Snad nebudete čekat, že zákazníci budou sedět a počítat pouze pracovní dny, když uvádíte “5 dní”. Jste fakt na té Moravě HODNĚ pozadu, naučte se zákazníky komunikací získávat a ne odrazovat, toto je fakt (váš) trapas.

Nejoutdoor - Město
Radka G.
5/5

Přehledný eshop, podrobné info u zboží. Spokojenost s objednáním i dodáním zboží. Komunikace v pořádku. Včasné dodání.

Nejoutdoor - Město
Marcela L.
1/5

Zbozi doručeno celkem rychle před Vánocemi. Avšak nákup jsme vrátili, jelikož nevyhovoval střih. A od te doby ani obraz, ani zvuk. Peníze nevraceny, na @ dotazy ohledně financi nikdo nereaguje. Začínám se obávat jestli jsem nenaletela na podvodny e-shop!

Edit cca po 6 hodinách - Váš email přišel až po napsání této recenze! čili chybný email jste určitě neměli, vzhledem tomu, že jsme si dopisovali už v prosinci. Až nyní tj. po 6 hodinách od recenze mi dorazil Váš email. Jsem ráda, že se řešení situace pohnulo napsání této recenze. (má to smysl)

Go up