Hynek Blaško

Hlasování

Články

Můj život

Videa

Fotky

Bezpečí pro Naše rodiny
28. 11. 2020
Téma
Bezpečí pro Naše rodiny
28. 11. 2020

Bezmoc, strach, vztek a agresivitu nechceme!!!


Chci vysvětlit, proč se na mém FB profilu nenachází žádné příspěvky o migrantech ani rasových nepokojích.

Všichni určitě znáte můj názor na nelegální migraci do Evropy a politické neziskovky.

JSEM ZÁSADNĚ PROTI! Souhlasím pouze s pomocí, která je směřována do jejich země pro možnost naučit je, jak si vybudovat to, co máme my a následně si to také užívat a vážit.

Naše kultury jsou naprosto neslučitelné! A není to nic špatného, je to prostě fakt. Každý na světě jsme jiný a ač se to mnohým naivním politikům nelíbí, u některých států platí, že dobré sousedy dělá dobrý plot. 

Lidé se na migranty zlobí, protože sem přijíždí množství mladých lidí ve značkovém oblečení, s mobily a čekají s nataženýma rukama. Vděčnost je pro ně sprosté slovo, nadávka. 

Mnozí se dopouštějí ničení našeho majetku, trestné činnosti i napadání našich dcer a žen. Stačí se podívat na příklad Německa, ale bohužel je to už i u nás. Tímto nás ponižují a berou nám naši sebedůvěru, důstojnost a svobodu!

Není jim líto ničit, co jsme si my a naši předci po staletí budovali.

Každý politik, který je zde chce mít, ať si je vezme domů a převezme za ně i veškerou odpovědnost, a to včetně financování ze svého platu. Ono se to dobře „zachraňuje“ za naše státní peníze a když bydlí daleko.

Uvědomme si jaké pocity v nás zanechává každé zhlédnutí takového příspěvku?

  1. ​BEZMOC
  2. ​STRACH
  3. VZTEK
  4. AGRESIVITU

Všechny tyto pocity se nám ukládají do mozku a ovlivňují naše životy. Čím více se na tyto příspěvky díváme, tím více jsme ohroženi vlastním hněvem. Dokonale nám to vymývá mozky. Nedokážeme se bránit, protože máme STRACH o rodinu, o práci, o majetek a spoustu dalšího.

ONI nemají strach, protože nic nemají a nemají o co přijít ani co chránit.

Takto námi jde lehce manipulovat, a to se politikům líbí a to potřebují.

Musíme si uvědomit, že hltáním těchto příspěvků ničemu nepomůžeme a naše šance ovlivnit to je nulová. Proto je potřeba zaměřit se na sebe a chránit naši zem u nás doma. Hlídat, kdo k nám přichází a nedovolit politikům, aby nechali ničit naši zem, děti a kulturu.

Je jen na každém z nás najít si čas a trpělivě vysvětlovat svým dětem co je špatně přesto, že to bohužel mohou slyšet už i ve školách a školkách. Nesmíme jen přihlížet, jak nám politici z našich dětí dělají bezpohlavní monstrum plné strachu ze všeho, co se kolem nich děje a oni nevědí co si s tím počít bez podpory rodiny, Táty a Mámy…

Místo každodenních deprimujících příspěvků by na FB měla být rada, jak se proti tomu bránit. Jak vysvětlit dětem a mládeži tyto situace. Toto je nejdůležitější pomoc všem rodičům. Stejně je třeba pomoci i mnohým dospělým, kteří se dostali do pasti vzteku a hněvu.

A aby toho nebylo málo začala další hrozba, která se dotýká každého z nás osobně. KORONAVIRUS.

Pro mnohé z nás tří měsíční izolace a další vymývání mozků, nový druh BEZMOCI a STRACHU o své děti, rodinu, práci a z budoucnosti. Přesto jsem na nás obyvatele České republiky patřičně HRDÝ, jak jsme to zvládali a pomáhali si. 

Takže když už se bojíme MIGRANTŮ, KORONAVIRU tak proč si nepřidat další druh strachu jako je rasová nenávist.

Ano počítáte správně během krátké doby je to již třetí vlna děsivých, každodenních příspěvků na FB a všech médií.

Místo abychom se věnovali svým životům, práci, rodině, dětem, necháváme si vymývat mozky paradoxně bílými elitami z USA a EU a vnucováním si, jak je běloch zodpovědný za nějaké otroctví?

Pokud vím tak to byli právě běloši, kteří jako první zrušili otroctví! Taková Saudská Arábie jej měla oficiálně až do roku 1962. Komu z vás kdy otročil černoch? Proč by dnešní generace měla něco za takového přebírat na sebe? 

Jsem toho názoru, že každý černoch, který si nechá vyčistit boty od bělocha, jen protože je bílý, sám sebe ponižuje a sžívá se svou rolí oběti. Podívejme se, kolik černochů má své podnikání, kolik z nich jsou světově známí herci, zpěváci a dokonce i americký prezident. Myslíte si, že by některý z nic chtěl, abychom mu čistili boty a klečeli před ním? Ne, ne. Zkuste si představit, jak byste reagovali, kdyby vám přišel nějaký černoch čistit boty protože jste bílý? Já bych si je vyčistit nenechal a bylo by mi velice trapně. Proč tedy nemají stejné pocity černoši? Nikdy jsem neviděl pochodovat zástup bělochů s křížem na kterém by bylo ukřižováno černé batole. To je HNUS i když to byla jen panenka. 

Takže to už je třetí vymývání mozků ve velice krátké době.

Nezabíjí tedy už jen migranti, ale přidali se černoši. 

Pokládám si otázku, jak to vnímají naše děti? Jak se v tom všem mají vyznat, jak to mají chápat, když to slyší ve škole, školce, je to slyšet všude kolem a kam se podíváte.

Toto jsou mé důvod proč tyto příspěvky nesdílím a vyjadřuji se k nim jen, když o nich například hlasuje evropský parlament. 

Chci pro náš stát děti se zdravým rozumem, chci v našem státě klasickou rodinu, kde je táta – muž, máma – žena a děti mají své přirozené pohlaví, sebevědomé pracující občany, kteří umějí přemýšlet a vychovají tak i své potomky. Nebudu podněcovat v lidech strach, bezmoc, vztek ani chuť zabíjet. 

Nechci voliče, se kterými si mohou politici dělat co chtějí.

Jak toho docílit?

Prostě jít volit lidi, o kterých jste přesvědčeni, že mají stejné názory a že se jim dá věřit. Nevolit přívržence současného stavu, jen protože se to od vás očekává.

Naštěstí jsou volby tajné a nemusíte se tak bát případného lynčování.

Dodal bych ještě, jaký je rozdíl mezi řádným parlamentem u nás doma a parlamentem evropským, který si na něj pouze hraje. Český poslanec má tři základní práva – navrhovat zákony, měnit zákony a rušit zákony. Má také právo vyslovit nedůvěru vládě. Má právo dopředu vědět, o čem bude hlasovat. Bohužel, europoslanec veškeré tyto demokratické výsady postrádá. Většinu dění v EU řídí občany nevolená Komise úředníků, kteří mají přímo zákaz brát ohled na státy a musí se řídit “zájmy EU”. Tedy svými pochybnými úřednickými zájmy. Jako europoslanec mohu pouze vyslovovat nesouhlas s návrhy Komise, a samozřejmě tak činím vždy, když se jedná o návrh proti zájmům naší země. 

Já můžu křičet, psát dopisy, kritizovat EU, ale pokud nebudeme mít ve vládě politiky, kteří ctí naše zájmy tak kdybych se na hlavu postavil nic to mně ani vám nepomůže.

Toto za vás nedokážu udělat já ani nikdo jiný. To má v rukou každý z nás.

Proto bojujme za náš svět především tady doma a pak máme šanci uspět i v EU.

Aktuality & Témata

Konec prezidentske kandidatury

Konec prezidentske kandidatury

Vážení přátelé, Drama s mojí kandidaturou na prezidenta skončilo. Nepodařilo se nám posbírat dostatečný počet podpisů, a tak se nemůžu zúčastnit volebního klání o post prezidenta ČR v roce 2023. Chtěl bych tímto poděkovat Vám všem, kteří jste mi dali podpisy a tím mě...

Den válečných veteránů

Den válečných veteránů

Dnes se celosvětově připomíná den válečných veteránů. Před 104 lety skončila jedna z nejhorších válek v historii. Od té doby se opakovaně lidé pokoušeli něčemu podobnému zabránit. Liga národů, OSN, a další organizace měly být zárukou míru. Dnes vidíme více než kdy...

Ceny energii

Ceny energii

Pochutnali jste si letos na Svatomartinské huse? Já tedy ne. Zhořkla by mi v ústech při myšlenkách na to, co nás letos v zimě vinou fialové vlády čeká. Další ohlášené zdražovaní energetickými firmami, které mají 1000% zisky, a které se uklidí do zahraničí, protože jim...

Zvýšení ochrany spotřebitele

Zvýšení ochrany spotřebitele

Na začátek roku i něco pozitivního. Mám radost, že změny týkající se ochrany spotřebitelů.. Od letošního roku již KONEČNĚ nebude možné uzavírat smlouvy po telefonu. Přiznám se, že toto téma mě hodně trápilo, jelikož uzavřít smlouvu přes telefon, kdy nikdo nemůže...