Hynek Blaško

Frakce ID

Hlasování

Články

Můj život

Videa

Fotky

Hlasování
Hlasování
Únor
Únor

Finanční pomoc Ukrajině

Nesouhlasím s neustálou snahou připojovat Ukrajinu k EU. Západní politici toto nikdy neměli slibovat. Způsobili tím jen rozvrat a konflikt ve východní části. S Ukrajinou máme mít dobré obchodní vztahy a nesnažit se ji dostávat pod regulace EU. A v neposlední řadě otázka, jsou občané evropských zemí tak bohatí, aby ze svých daní mohli podporovat Ukrajinu?

Bezpečnost hraček

-hlasoval jsem pro

Podporuji vždy všechny normy, které vedou k vyšší bezpečnosti výrobků a větší kontrole škodlivých látek. Zejména když jde o děti, není o čem diskutovat.

Odsouzení vystoupení Velké Británie z EU

-hlasoval jsem proti

Zejména odmítám jakoukoli snahu udělat z britských voličů hlupáky. Usnesení totiž přímo říká, že lidé hlasující pro vystoupení byli uvedeni v omyl a stali se obětmi dezinformace. Arogance politiků, kteří takto mluví o svobodných občanech, je bezbřehá.

Aktuality & Témata

Norimberské zákony, inspirace pro politiky jak zvýšit proočkovanost

Norimberské zákony, inspirace pro politiky jak zvýšit proočkovanost

Vážení přátelé, jak se Vám bude líbit toto. Norimberské zákony, inspirace pro politiky jak zvýšit proočkovanost. zákaz vstupu pro neočkované na kulturní a společenské, sportovní akcezákaz vstupu do restaurací a ubytovacích zařízení,zákaz výkonu povolání,zákaz používat...